» BASIN BÜLTENLERİ
Videolarımızı Youtube üzerinden izleyebilirsiniz...
ARICILIK SEKTÖRÜ ANIMALIA İSTANBUL 2015 FUARI’NDA BULUŞUYOR!

Genişleyen katılımcı profili ile 5 Şubat 2015’te kapılarını açacak 12. Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Hayvansal Ürünler İhtisas Fuarı ANIMALIA İSTANBUL 2015,  fuara yeni dâhil olan arıcılık sektörünü 4 gün boyunca İstanbul’da ağırlayacak. 


5-8 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyarete açık olacak fuara, İstanbul İli Arı Yetiştiricileri Birliği  desteği ile pek çok arıcılık işletmesi de katılacak. Bu sayede arıcılar, ANIMALIA İSTANBUL gibi uluslararası bir platformda en yeni ürünlerini fuarın yerli ve yabancı ziyaretçilerine sergileyecek.


ANIMALIA İSTANBUL 2015 yabancı ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor
12. ANIMALIA İSTANBUL Fuarı her sene olduğu gibi bu sene de yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak. Başta Bosna-Hersek, Cezayir, Irak, Kosova, Mısır, Tunus, Ürdün ve Filistin olmak üzere bölge coğrafyasının yoğun ilgisini çeken fuara bu ülkelerden profesyonel ziyaretçiler gelerek fuar katılımcılarını ziyaret edecek.


Geç kalmadan ANIMALIA İSTANBUL 2015’teki yerini alın
Stant satışlarının halen devam ettiği fuarda kendinize uygun yeri alarak fuarın yerli ve yabancı çok sayıda profesyonel ziyaretçisi ile bir araya gelin. ANIMALIA İSTANBUL;

için benzersiz bir fırsat sunuyor. Fuar hakkında daha fazla bilgi için on-line broşürümüzü yakından inceleyebilir, www.animaliaistanbul.com adresini ziyaret edebilir veya proje ekibimize bize doğrudan ulaşabilir. 


Daha kapsamlı bir fuar sizleri bekliyor
HKF Fuarcılık tarafından 12.si düzenlenecek Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Hayvansal Ürünler İhtisas Fuarı, ANIMALIA İSTANBUL’a 2015 senesinde;

sektörleri dâhil edildi. İlave edilen yeni katılımcı grupları ile fuar, daha geniş bir kitleyi çatısı altında toplayacak.


Düzenlenen yan etkinliklerle fuar, bilgilendirici misyonunu yerine getirecek
Her sene olduğu gibi 2015 senesinde de ANIMALIA İSTANBUL Fuarı süresince düzenlenen panel ve seminer gibi yan etkinlikler kapsamında hem fuar ziyaretçileri, hem de katılımcıları çeşitli konularda bilgi alma fırsatı yakalayacak. Katılımın ücretsiz olduğu bu yan etkinlikler hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha önceden fuar süresince düzenlenen etkinlere ise buradan göz atabilirsiniz.


Hayvancılık sektörünün İstanbul’daki buluşmasına davetlisiniz
4 gün süreyle ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek fuarın profesyonel ziyaretçi profilinde; çiftçiler, hayvan yetiştiricileri ve ziraat işletmecileri başta olmak üzere büyük ve küçükbaş hayvancılık ile ilgilenenler, hayvansal ürün sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleri, arıcılık ve atçılık ile ilgili kişiler yer alıyor. Fuarı vakit kaybetmeden ziyaret etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken online davetiye formunu doldurup gönderin.

 

 

 

 

 

  • Destekleyenler
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.