» BASIN BÜLTENLERİ
Videolarımızı Youtube üzerinden izleyebilirsiniz...
» FUARA 2 AY KALA ANIMALIA İSTANBUL 2013 STANDLARININ %71’İ SATILDI
Hayvancılık ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, ANIMALIA İSTANBUL, 2013 senesinde kapılarını 10. defa açacak. 6-9 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 10. salonunda düzenlenecek fuar için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

Süt ve besi endüstrisi ekipmanları, hayvan sağlığı ve hijyen, hammadde üretimi ve yem depolama, sağım ve soğutma teknolojileri başta olmak üzere büyük baş hayvancılığa yönelik en kapsamlı etkinlik olan ANIMALIA İSTANBUL 2013’ün stantlarının %71’i şimdiden satıldı.

ANIMALIA İSTANBUL 2013’te B2B uygulaması

Fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin çok daha verimli bir fuar geçirmesi için bu sene ANIMALIA ISTANBUL fuarında B2B uygulaması hizmete sokuluyor. B2B uygulaması sayesinde fuarın katılımcıları ve ziyaretçileri, birebir görüşmek istedikleri katılımcı ve/veya ziyaretçiler ile fuar öncesinde ANIMALIA ISTANBUL 2013 web sitesi üzerinden randevu ayarlayarak fuar alanında karşılıklı görüşme imkânı yakalayacak.

ANIMALIA İSTANBUL, büyükbaş hayvancılık sektörüne yönelik Türkiye’deki en kapsamlı ihtisas fuarı olmasının yanı sıra fuar süresince düzenlenecek panel ve seminerler gibi etkinliklerle de sektör için bilgilendirici bir misyonu yerine getirecek.

Ekonomi Bakanlığı ve İhracatçı Birlikleri, ANIMALIA İSTANBUL 2013 Fuarı’na Alım Heyetleri Getiriyor

İhracatın arttırılması, ihraç ürünlerinin çeşitlendirilmesi, ihraç ürünlerine yeni pazarlar bulunması, pazar paylarının arttırılması amacıyla Ekonomi Bakanlığı ve İhracatçı Birlikleri Alım Heyeti programları düzenlemektedir. Bu kapsamda Ekonomi Bakanlığı ve İhracatçı Birlikleri, ANIMALIA İSTANBUL 2013 fuarı için de Alım Heyetleri getirecek. Azerbaycan, Belarus, Bosna-Hersek, Cezayir, Fas, Filistin, Irak, İran, Kazakistan, Lübnan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Rusya, Sudan, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tunus ve Ürdün’den firma yetkililerinin katılımıyla ANIMALIA İSTANBUL 2013’ü çok sayıda alım heyetinin ziyaret etmesi bekleniyor.

KOSGEB ve İzmir Ticaret Odası tarafından da desteklenen ANIMALIA İSTANBUL 2013, büyükbaş hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren öncü firmaların bir ayara gelerek en son yeniliklerini paylaştıkları bir platform olacak. Siz de bu pazardaki varlığınızı göstermek ve işlem hacminizi arttırmak istiyorsanız ANIMALIA İSTANBUL 2013’te yerinizi çok geç olmadan alın.   
  • Destekleyenler
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.