» BASIN BÜLTENLERİ
Videolarımızı Youtube üzerinden izleyebilirsiniz...
İSTANBUL’UN İLK VE TEK HAYVANCILIK FUARI ANIMALIA İSTANBUL YENİ YÜZÜYLE KAPILARINI AÇIYOR

5 Şubat 2015 tarihinde katılımcı ve ziyaretçileri ile yeniden buluşacak olan 12. Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Hayvansal Ürünler İhtisas Fuarı ANIMALIA İSTANBUL 2015 için artık sayılı günler kaldı.

4 gün sürecek olan bu muhteşem etkinlikte dünyanın farklı ülkelerinden gelen katılımcılar yeni ürünleriyle fuarda yerini alacaklar. Pakistan, Yunanistan, Amerika, Almanya, Polonya gibi ülkelerden gelecek olan firmalar, sektörde çok önemli bir yere sahip olan ve dünyanın en hızlı gelişmekte olan ekonomisi Türkiye’de temsilcilikler ve distribütörler arıyorlar!

Yapmış olduğu organizasyonlarla adından başarı ile söz ettiren HKF Fuarcılık, Avrupa Tarım Fuarları Organizatörleri Federasyonu EURASCO’ya üye olan ve UFI Onaylı Fuar Sertifikası ile beraber başarılı bir fuar daha geçirmeye hazırlanıyor.

Uluslararası anlamda bilinirliği ile fuarda çok sayıda ülkeden ( İran, Hindistan, Kazakistan, Gürcistan, Irak, Mısır,…) alım heyetleri ve ziyaretçiler yer alacak. Katılımcı firmaların hem kendilerine hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağı bu fuarda yerinizi almak için alanında uzman proje ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Fuar hakkında daha fazla bilgi için on-line broşürümüzü yakından inceleyebilirsiniz.

Arıcılık sektörü 2015 fuarında temsil ediliyor
2015’teki fuara yeni dâhil olan arıcılık sektörü özel reyonunda tüm bölgesel ballar ve arıcılık için gerekli tüm ekipmanlar fuarın yerli ve yabancı ziyaretçilerine teşhir edilecek.  İstanbul İli Arı Yetiştiricileri Birliği desteği ile arıcılık işletmelerinin de katıldığı fuarda arıcılar ve balcılar, ANIMALIA İSTANBUL gibi uluslararası bir platformda en yeni ürünlerini dört gün boyunca alıcılara sergileyecek.

Kars’ın en lezzetli peynirleri fuar ziyaretçilerini bekliyor
Yine bu sene fuarın katılımcı profiline dâhil olan süt ve et ürünleri grubu kapsamında Kars peynirleri özel bölümünde ANIMALIA İSTANBUL 2015 ziyaretçileri Kars’ın en lezzetli peynirlerini tatma fırsatı yakalayacaklar.

Düzenlenen yan etkinliklerle fuar, bilgilendirici misyonunu yerine getirecek
Her sene olduğu gibi 2015 senesinde de ANIMALIA İSTANBUL Fuarı süresince düzenlenen panel ve seminer gibi yan etkinlikler kapsamında hem fuar ziyaretçileri, hem de katılımcıları çeşitli konularda bilgi alma fırsatı yakalayacak. Katılımın ücretsiz olduğu bu yan etkinlikler hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha önceden fuar süresince düzenlenen etkinlere ise buradan göz atabilirsiniz.

Online davetiye ile vakit kaybetmeden fuarı ziyaret edin
8 Şubat 2015 tarihine kadar açık olacak fuar ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. Fuarın profesyonel ziyaretçi profilinde; çiftçiler, hayvan yetiştiricileri ve ziraat işletmecileri başta olmak üzere büyük ve küçükbaş hayvancılık ile ilgilenenler, hayvansal ürün sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleri, arıcılık ve atçılık ile ilgili kişiler yer alıyor. Fuarı vakit kaybetmeden ziyaret etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken online davetiye formunu doldurup göndermek.

 

  • Destekleyenler
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.