» ANIMALIA ISTANBUL ETKİNLİKLERİ
ANIMALIA ISTANBUL ilk yılından bugüne dek sektör profesyonellerinin tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Tekno girişim sermayesi desteği alan iş fikri Animalia-İstanbul 2015’te Çok Arayüzlü (Windows, Android, Web) Rasyon Hazırlama Yazılımı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü tarafından yüksek eğitimli ve nitelikli gençlerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, katma değer ve nitelikli istihdam yaratma potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürmelerini teşvik amacıyla verdiği iş fikri desteğini alan proje ANIMALIA-İSTANBUL’da profesyonel ziyaretçilerin ilgisine sunulacak.

Windows, Web ve PDA tabanlı ara yüzler kullanılarak ruminant hayvanlarda (koyun, keçi ve süt sığırlarında) en düşük maliyetli rasyon hazırlama programına ilişkin proje ile ilgili bilgi veren Niğde Üniversitesi Büyük ve Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Boğa, programın, cep telefonlarında, tabletlerde, PC’lerde ve web ortamında olmak üzere her platformda kullanılabileceğini düşünerek hazırladıklarını belirtti. Program doğrultusunda en ucuz karma yemin hazırlanabileceğini ve dolayısıyla işletmenin karlılığının artacağını kaydeden Mustafa Boğa, “program sayesinde hayvanların besin madde yetersizliğinden kaynaklanacak sorunlarının üstesinden gelinecek aynı zamanda yetersiz beslemeden kaynaklanacak hastalık riski de ortadan kalkacak. İlgilenenleri ANIMALIA-İSTANBUL 2015’teki standımıza bekliyoruz” dedi.


 

  • Destekleyenler
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.